HAKKIMIZDA
Firmamız, gerekli alt yapı ve teknik araştırmalarını yaparak 1991 yılı başlarında Hüseyin YENİAD tarafından kurularak Paslanmaz Çelik sektöründe yerini almıştır. Bu, günümüzde sektör içinde bulunduğumuz hatırı sayılır noktaya kadar ulaşan zaman diliminin başlangıcı olmuştur.

Hisar Paslanmaz, gıda'dan kimya'ya kadar bir çok alanda ve sektörde kullanılan paslanmaz çelik mamüllerini İtalya, Almanya, Hollanda gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra Hindistan gibi Asya ülkelerinden de ithal etmektedir. Birinci kalite sertifikalı ürünlerini oldukça geniş bir yelpazede stoklarında barındırmakta ve ihtiyaç duyulduğu anda tüketicinin hizmetine sunabilmektedir.

Gelişen paslanmaz sektörü içinde yenilikler sürekli takip edilmekte, tüketiciye kaliteli paslanmaz ürünlerini en uygun fiyata ulaştırabilmek için yurtdışında sürekli araştırma ve incelemeler yapılmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinmiş firmamız için; kalite + ucuz fiyat politikası, zengin çeşit, zamanında teslimat, müşteri güveni ve müşteriye duyulan saygı vazgeçilmez unsurlardır.

Firmamız, öngörülen yeni yatırımlarıyla yakalamış olduğu ticari büyüme ivmesini aynı doğrultuda sürdürmeyi planlamakta ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektör içinde kazandığı saygın konumu sürdürmeyi hedeflemektedir.

Hisar Paslanmaz ; Paslanmaz sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diger engelleyici unsurlara karsi bizleri daima güçlü kilan da sizlerden gelen bu tesvik ve motivasyondur. Umariz bugüne kadar Hisar Paslanmaz Firmasi'na duydugunuz güveni bosa çikarmamisizdir. Bu güvene layik olmak için yorulmak bilmeden çalisacagimizi bilmenizi isteriz. Hersey için sizlere tesekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
HISAR PASLANMAZ ÇELIK TICARET
İTHALATÇIDAN , KULLANICIYA...
  Ziyaret :  Bugün : 90  Toplam : 498823